Hakkımızda

Awesome Image

Ege Öncel Gıda Ltd. Şti firması ilk etapta 1998 yılında şahıs şirketi olarak Yadigar Öncel adına kurulmuş olup 2005 yılından itibaren Öncel Gıda Ltd. Şti ünvanı ile ticaret hayatına devam etmektedir.

Bir Ege sevdalısı olarak sizlere hizmet etmeyi bir onur olarak görerek perakende satış işlemleri için kurulan ikinci firmamız Ege Öncel Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2014 yılında hizmetinize girmiştir. Öncel Gıda ve Ege Öncel Gıda ailesi olarak Kaliteyi ve Ucuzluğu hedef edinmeyi ve size sunmanın gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz.

Ege Öncel Gıda firmamız ile toptan satış ağındaki büyümemiz Ege Öncel Gıda perakende satış olarak devam etmiş olup Erikli, Kula, Sarıkız, Dimes ve Balkan gibi birçok büyük firmanın bayiliğini yapmaktayız. Bünyesinde 3500’den fazla ürün çeşitliliğini barındıran Ege Öncel Gıda özellikle 'Likit' içecek sektöründe birçok üründe bayilik statüsünde hizmet vermektedir..

Ege Öncel Gıda ve Ahmet Öncel hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve bizi daha yakından tanımak için www.oncelgidaltd.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.